Heinrich Himmler

Member
 • Content count

  103
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Heinrich Himmler

 • Rank
  Active Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Auschwitz

Recent Profile Visitors

562 profile views
 1. Za takie posty instant bany powinny lecieć.
 2. https://translate.google.pl/?hl=pl
 3. Niektóre skrypty są płatne. Sub daje ci range Buddy oraz szybszy dostęp do elobuddy. Nie musisz czekać 4 dni jak zwykły user aby grać.
 4. X - Lasthit C - Harass+lasthit V - Push Jak elobuddy będzie zaktualizowane to wyskoczy ci menu, bez problemu. Co do opcji to za dużo nie masz do przestawiania, byle tylko skrypt był aktualizowany bo może odpierdalać dziwne akcje. Co do języka to wymagana chociaż minimalna znajomość angielskiego, i nie będziesz miał problemów zrozumieć o co chodzi. Wcale dużo opcji nie ma. No analogicznie jeżeli puścisz spacje to postać zacznie ci robić combo, nic nie musisz grzebać. Unikanie działa samoistnie? No działa, ale postać kierujesz ręcznie. To ma ci tylko pomóc a nie grać za ciebie. To jest dobre::Myslalem ze sie pobiera wgrywa i to samo wie co ma robic ale ka tego nie ogarn iam Pobiera i wygrywa XD... Skrypty poprawiają mechanikę, a nie twoje iq i możesz mieć najlepsze skrypty na świecie a grać jak gówno. [x] A tak ogólnie to wy dwaj tam z góry nauczcie się pisać bo tego się czytać nie da.
 5. riven

  Definitely thats the best riven addon. But somethimes she cancel aa.
 6. Add some funny words
 7. Jak nie rozumiesz fenomenu portaio to twój problem, bo wcale nie jest prawdą że portaio jest kiepskie. Nawet po wyjściu porta, gdy jeszcze developerzy mieli '"motywacje" skrypty na portaio były lepsze. Nie wszystkie, ale tak było. Poza tym - prostota. Wszystko masz w jednym addonie i nie musisz bawić się w sprawdzanie czy skrypt jest dobry czy chujowy. Nie instalujesz 1 500 addonów do jednej postaci aby sprawdzić czy skrypt jest dobry, klikasz strzałkę i sprawdzasz - Nie pasuje klikasz następną, ciśniesz f5 sprawdzasz - ok pasuje, i tyle. Dopóki devy nie będą się obrażać o portaio, i nie zaczną pisać dobrych skryptów to większość dalej będzie grać na porcie, koniec kropka. A co do Moon walk evade - XDDD
 8. Już tona cyjanowodoru jedzie
 9. Zamykam.
 10. Oraz tym że są chujowe
 11. Mi jak wyskakuje to nic się nie dzieje, klikam ok i wszystko jest gitara.
 12. Napisz do watykanu że finndev ojebał cię na hajs dostaniesz na zawsze za free
 13. PROTIP: CO ZROBIĆ ABY TWOJA POSTAĆ NIE CHODZIŁA. NAJEDŹ KURSOREM NA SWOJĄ POSTAĆ, OD TAK STANIE W MIEJSCU. YOU'RE WELCOME!
 14. No bo musisz wcisnąć strzałkę w dół, enter i capslock.
 15. Repair ElLeesin, q soo much sucks.